• Serwis

  Serwis

  Serwis Omni Moto wyposażony jest w urządzenia do kompletnej diagnostyki pojazdów oraz testery do diagnozowania i naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych WABCO, KNORR, HALDEX, a także układów ECAS, ABS, EBS, EDC i innych. Posiadamy urządzenie pneumatyczno - hydrauliczne firmy KOMETAL. Do sprawdzania i diagnozowania usterek w układzie kierowniczym i zawieszeniu używamy szarpaków firmy JOSAM. Do najważniejszego wyposażenia należą testery diagnostyczne TEXA, AVL DISCAN 2000 i MTS-Knorr, które wyposażone są w oprogramowanie do diagnostyki pojazdów marki: RENAULT, VOLVO, MAN, MERCEDES, IVECO, SCANIA oraz DAF. Posiadamy prasy hydrauliczne, tokarkę, nitownicę do okładzin hamulcowych, wiertarki stołowe, podnośniki kolumnowe i wiele innych niezbędnych urządzeń. KAŻDY pojazd serwisowany lub naprawiany w serwisie Omni Moto jest ewidencjowany – czyli w każdej chwili w łatwy sposób można sprawdzić jego historię napraw. Na terenie serwisu na kierowców czeka bezpłatne Wi Fi.
 • mobilny serwis 24/7

  mobilny serwis 24/7

  Bez względu na to gdzie jesteś oraz która jest godzina, możesz szybko wezwać pomoc wykonując jeden telefon w swoim ojczystym języku. Polska sieć Renault Trucks zobowiązuje się, że pomoc zawsze dotrze w ciągu 2 godzin. Nawet w środku nocy! Podczas rozmowy operator utworzy folder pomocy, aktualizowany na bieżąco, z możliwością wglądu przez Internet. Przy pierwszym zgłoszeniu, poproś swojego rozmówcę Renault Trucks 24/7, żeby podal Ci 10-cio cyfrowy numer Twojego dossier, co pozwoli Ci na śledzenie naprawy bezpośrednio w Internecie pod adresem:
  http://www.renault-trucks.pl/renault-trucks-24/7
  Nr bezpłatny RT 24/7: 0 800 123 424 24
  Tel. kom. +48 885 401 011
 • Naprawa przyczep ciężarowych

  Naprawa przyczep ciężarowych

  naszej ofercie znajdą Państwo naprawę naczep i chłodni, wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy konstrukcji stalowych i aluminiowych. Naszym Klientom gwarantujemy szybką realizację i przystępne ceny. Posiadamy wszelkie certyfikaty oraz kwalifikacje do prowadzenia prac związanych z naprawą cystern, naczep i przyczep.Wykonujemy remonty kapitalne, powypadkowe naczep i przyczep, naprawy układów hamulcowych i jezdnych, odbudowujemy ściany, sufity, drzwi, naprawiamy ślizgi, wózki wchodzące w podłogę, odnawiamy wylewki podłogowe, zmieniamy oraz naprawiamy poszycia wewnętrzne oraz zewnętrzne naczep chłodni. Naprawiamy, montujemy oraz serwisujemy agregaty chłodnicze.
 • Montaż szyb

  Montaż szyb

  Zajmujemy się montażem szyb do pojazdów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów. Jakość szyby ma ogromny wpływ na bezpieczeństo kierowcy, dlatego pracujemy tylko i wyłącznie na najlepszych materiałach renomowanych producentów i nie używamy chińskich zamienników. Korzystamy wyłącznie z markowych wyrobów znanych i cenionych producentów, takich jak Pilkington i Sekurit Saint-Gobain. Nasz szeroki asortyment zadowoli najbardziej wymagających klientów.
 • Naprawy instalacji elektrycznej

  Naprawy instalacji elektrycznej

  Naprawy instalacji elektrycznej samochodu ciężarowego
 • Ogrzewanie i klimatyzacja samochodowa

  Ogrzewanie i klimatyzacja samochodowa

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania samochodowego. Współpracujemy z producentami takimi jak Webasto i Eberspächer . W pełnym zakresie zajmujemy się montażem oraz naprawą niezależnego ogrzewania postojowego – wodnego i powietrznego – w każdym pojeździe samochodowym. W serwisie klimatyzacji sprawdzamy układy chłodzenia, ściągamy czynnik chłodniczy do maszyny klimatyzacyjnej, wykonujemy i sprawdzamy próżnię, wymieniamy olej w sprężarkach wraz z barwnikiem UV, oraz uzupełniamy czynnik chłodniczy. Dla poprawienia komfortu w samochodzie wykonujemy ozonowanie wnętrza, dzięki któremu pozbędziemy się szkodliwych wirusów, bakterii, pleśni i grzybów oraz przykrych zapachów.